sunivajina.net logo

Suni Kalça

Suni kalça modelleri, gerçekçi görünüm ve boyutları ile daha keyifli bir mastürbasyon deneyimi sağlar. Büyük boyutları sayesinde suni kalçalar birebir gerçek kadın ölçülerine yakın boyuttadırlar. Mastürbasyondan alınan keyfi daha gerçekçi yaşamanıza yardımcı olur. Suni kalça çeşitleri genellikle anal ve vajinal yollara sahiptir. Bu girişler büyük boyutlarda olmasının avantajı ile daha gerçekçi his yaşamanız için üretilmiştir.

Suni kalça modelleri genellikle gerçek kadın vücudunun kalıbı alınarak üretilen modellerdir. Boyutları büyük olduğu için suni vajina çeşitlerine göre fiyatı daha yüksek olan modellerdir. Daha ekonomik olması için mini realistik kalça çeşitleri de bulunmaktadır.

Realistik suni kalçalar genelde çift işlevli olurlar. Anal ve vajinal girişleri bulunur. Bu girişler dış görünümü ve iç tasarımı birebir kadın organını andıracak görünümde ve hissiyatında üretilmektedir. Doku bakımından insan tenine en yakın 1. sınıf silikondan üretilir. Dokunduğunuzda ve mastürbasyon sırasında gerçek insan teninden neredeyse farksızdır.

Suni kalça modelleri gerçek ten gibi sıcak değildir. Dokunduğunuzda soğukluk hissetmemeniz için mastürbatör ısıtıcı kullanabilirsiniz. Bu sayede ilişkide daha gerçekçi bir his yaşayabilirsiniz.

Daha gerçekçi bir his yaşamak için suni kalça kullanımı sırasında kayganlaştırıcı jel kullanmanızı tavsiye ederiz. Su bazlı kayganlaştırıcı jeler ile mastürbasyonda daha gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kayganlaştırıcı yerine alternatif kozmetik bir ürün kullanmanız durumunda suni kalçanın dokusuna zarar verebilirsiniz. Suni kalçalar yumuşak ve hassas dokudadırlar. Kullanacağınız farklı kozmetik ürünler dokunun zarar görmesine neden olabilir.

İndirimli Suni Kalça Fiyatları

Sitemizdeki suni kalça fiyatları %30 ile %40 arasında indirimli satılmaktadır. Bu indirimli fiyatlar tüm mağazalarımızda da geçerlidir. Beğendiğiniz realistik kalça modelini dilerseniz mağazalarımızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Suni kalça sipariş ve teslimat adımları hakkında sitemizden ve müşteri destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

sunivajina.net logo

Nokta Shop Suni Vajina Satış Sitemize Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.