sunivajina.net logo

Kayganlaştırıcı Jel

Kayganlaştırıcı jel, erotik ürünlerin kullanımı sırasında daha rahat ve keyifli bir kullanım sağlar. Ayrıca kayganlaştırıcı jeller ilişki esnasında kuruluğun önüne geçmek ve daha eğlenceli bir birliktelik için kullanılabilir. Sitemizde ve mağazalarımızda satılan tüm kayganlaştırıcı çeşitleri su bazlıdır ve gerekli dermatolojik testlerden geçmiş ürünlerdir. Tüm kayganlaştırıcı çeşitlerimiz orijinaldir ve faturası ile birlikte gönderilmektedir.

Kayganlaştırıcı jeller, cinsel ürünlerin kullanımı daha kolay ve gerçekçi yaşamanıza yardımcı ürünlerdir. Cinsel sağlık ürünlerinde kadın vajinasındaki kaygan sıvı bulunmadığı için, kayganlaştırıcı çeşitleri bu durumu taklit etmeye yarar. Böylelikle mastürbasyon ve yapay vajina kullanımı sırasında daha gerçekçi bir his yaşamanıza yardımcı olur.

Ayrıca kayganlaştırıcı jel çeşitlerini partnerinizle ilişki esnasında da kullanabilirsiniz. İlişki esnasında vajinal kuruluk problemi ile karşılaşırsanız kayganlaştırıcı jellerden yardım alabilirsiniz.

Kayganlaştırıcı Jel Çeşitleri Nelerdir?

Silikon ve su bazlı olmak üzere 2 çeşit kayganlaştırıcı jel çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında en popüler olanı su bazlı olan kayganlaştırıcı jellerdir. Su bazlı kayganlaştırıcılar su ile vücuttan kolayca temizlenir. Ayrıca silikon bazlı olanlara göre daha fazla kayganlık hissi verir. Yapışma hissi yaşatmaz. Renksiz ve kokusuzdurlar.

Su bazlı kayganlaştırıcıların aromalıları bulunmaktadır. Çikolatalı, vanilyalı ve meyve aromalı çeşitleri olan kayganlaştırıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

sunivajina.net logo

Nokta Shop Suni Vajina Satış Sitemize Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.