sunivajina.net logo

Fleshlight

Fleshlight mastürbatörler el fenerine benzeyen yapıları ile saklama kabına sahip mastürbasyon ürünleridir. Ürünün dokusunun bozulmaması veya daha gizli kullanım sebepleri ile erkekler tarafından tercih edilmektedir. Özel saklama kapları Fleshlight vajinaların dışarıdan neye benzediğini belli etmezler. Gizliliği ön planda tutan beylerin tercih ettiği erkek mastürbasyon ürünleridir.

Yalnız yaşamayan beyler suni vajina ve cinsel ürünlerini saklamakta sorun yaşayabilir. Suni vajinalar ve suni kalça modelleri dış görüntüsü ile kadın organına birebir benzemesinden dolayı gizlenmek durumunda kalınabilir. Bu gibi durumlarda Fleshlight tipi mastürbatör ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Saklama kabı içerisinde muhafaza edilen Fleshlight mastürbatörler dışarıdan içeriği belli olmaz. Yapay vajina görüntüsünden uzaktadır. Evinizde görünümünü belli etmeden rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Saklama kabı olması sadece dışarıdan görünmesini engellemekle kalmaz. Hassas yapıda olan yapay vajinalar saklama kabında muhafaza edilirse daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Satın aldığınız Fleshlight modelleri saklama kabında dokusu bozulmadan daha uzun süre saklanır.

Fleshlight Vajinaların Özellikleri

Fleshlight vajinalar iç ve dış yapısı birebir kadın vajinasının kalıbı alınarak üretilen mastürbatör çeşitleridir. Bu sayede mastürbasyon deneyiminden en gerçekçi deneyimi yaşayabilirsiniz. 1. sınıf medikal silikondan üretilirler. İnsan tenine en yakın malzemeden üretilmektedir.

Saklama kabındayken veya çıkartılarak kullanılabilir. Alt kısımlarında bulunan kapak açılarak kolay temizlenebilme özelliğine sahiptirler.

Firmamızda titreşimli fleshlight modelleri de bulunmaktadır. Titreşim özelliğini kullanarak daha farklı bir mastürbatör deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

sunivajina.net logo

Nokta Shop Suni Vajina Satış Sitemize Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.